O mně

Narodil jsem se dne 26.3.2013 v obci Lísek u mého chovatele, jak mu říkáte vy lidi, Aleše Proseckého.

Moje maminka se jmenuje BEA JUSA ze Žďárských lesů a tatínek Áron z Brosíkova.

Pocházím z osmi sourozenců a u maminky jsem byl do mých sedmi týdnů. Mohl jsem být klidně i déle s mamkou a já bych to určitě vydržel. Ale můj nový páneček se rozhodl, že k němu pojedu už tak brzy, prý abych se dobře vtiskl. Sice nevím kam, s kým a jak se mám vtisknout, no ale dobře, udělám pánečkovi radost a budu se  vtiskávat a uvidíme co z toho vzejde.

A tak jsem se v  pátek 18.5.2013 rozloučil s mamkou, taťkou a sourozenci a vydal se na cestu s mým novým pánečkem k němu domů.

A když jsem dorazil s pánečkem k němu domů tak jsem chvíli zíral jak vyoraná myš, ale hned ráno, jen co jsem spinkal s pánečkem v jeho postýlce, jsem si už trochu hrál s novým kamarádem ROKKYM, ale páneček mu říká „Koky“.  Tak proč ho nechal pojmenovat ROKKY ????? To teda fakt nechápu. Při naší společné, hře jsem musel dávat pozor abych Kokyho nepokousal svýma zoubkama „jehličkama“ a Koky na oplátku byl a je na mě pořád hodný a nahrazoval mě tátu, bráchy a sestry. Jen ta maminka a její mlíčko mě ještě chvilku chybělo. S Kokyškem jsme si pořád hráli, tedy pokud jsem nespal. A to já jsem spal skoro pořád a rád a  Koky mě hlídal. Já mu to jednou vrátím a budu hlídat já jeho.